Aktualności

„Być kobietą, być kobietą…”

0
Dzień Kobiet w SP3

8 marca każda kobieta i dziewczynka w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski wraz z przedstawicielami męskiej społeczności szkolnej złożył serdeczne życzenia dziewczętom oraz wszystkim paniom pracującym w naszej szkole. Chłopcy obdarowali swoje koleżanki drobnymi upominkami, a paniom wręczyli kwiaty. Na boisku szkolnym został rozstawiony tor przeszkód, a w czasie przerw na korytarzach rozbrzmiewała muzyka. Tradycyjnie dziewczynki ubrane w spódniczki lub sukienki zwolnione były z niezapowiedzianego pytania bądź kartkówki.
Życzymy wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego – spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach! Fotorelacja i filmik!

Barbara Kalitka

Magiczny piasek!

Poprzedni artykuł

💪Awans do finału wojewódzkiego💪

Następny artykuł