Aktualności

Siatkarski turniej dla najmłodszych

0
Zawody siatkarskie najmłodszych

W środę 8 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody siatkarskie dla dziewcząt i chłopców z klas III i IV. Był to turniej siatkarskich singli (czyli gier pojedynczych), w którym wzięło udział 10 dziewcząt i 8 chłopców. Po zaciętych, ponad dwugodzinnych zmaganiach tytuł najlepszej siatkarki w tej kategorii wiekowej  wywalczyła Zuzanna Kozłowska z IV S. Na drugim miejscu uplasowała się jej koleżanka z klasy Oliwia Mucha, zaś trzecie miejsce zajęła Paulina Molińska  z kl. III B.
W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Dawid Szymaniak, drugie miejsce zajął Dawid Koza, a trzecie Antoni Nowak. Na zakończenie zawodów przybyła pani dyrektor Dorota Babik i wszystkim laureatom wręczyła medale i upominki rzeczowe przygotowane przez organizatora zawodów – trenera Leszka Biedziaka. FOTKI

Wycieczka do Alpakoraju

Poprzedni artykuł

Zawody lekkoatletyczne

Następny artykuł