Aktualności

Siatkówka plażowa

0
Siatkówka plażowa

Ponowny sukces osiągnęły nasze siatkarki Maja Czura i Wiktoria Kopka z klasy 7s, tym razem w siatkówce plażowej! Wszystkie turnieje rozgrywane były w Szamotułach. W poniedziałkowych Mistrzostwach Powiatu wygrały wszystkie mecze i wywalczyły awans do czwartkowych zawodów na szczeblu ¼ finału wojewódzkiego. W czwartkowych zmaganiach również nie dały żadnych szans swoim rywalkom z powiatów  grodziskiego, szamotulskiego, obornickiego i nowotomyskiego i pewnie wywalczyły awans do finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane we Wrześni w środę 26 maja.
Wielkie gratulacje!!! Trzymamy kciuki i życzymy im zdobycia medalu w Mistrzostwach Wielkopolski w ramach XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej! Fotorelacja

Leszek Biedziak

Powiedziały…co im w duszy gra…🌸

Poprzedni artykuł

Światowy Dzień Książki

Następny artykuł