Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

0
Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

W czwartek 21 lutego w Szamotułach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu dziewcząt szkół podstawowych i oodziałów gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Ratajczak z III F, Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D, Anna Dąbrowska z III C, Anna Michalska z VIII A, Ilona Rekruciak z VIII S oraz Oliwia Gołąb, Patrycja Kapłon, Julia Kuźniak i Weronika Śmigalska z VII S. 

Nasz zespół rozgrywał bardzo dobre mecze, zajął ostatecznie drugie miejsce, ustępując tylko zawodniczkom z UKS Szamotulanin (Gimn. nr 3), pozostałe mecze z Dusznikami, Pniewami i Otorowem kończyły się naszą pewną wygraną po 2:0 w setach.
Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy im powodzenia w kolejnych turniejach.

Leszek Biedziak

Mistrzostwa Powietu w siatkówce Mistrzostwa Powiatu w siatkówce  Mistrzostwa Powietu w siatkówce  

 

                                                              

 

 

Konkursy związane z ochroną środowiska

Poprzedni artykuł

Kwileckie konkursy

Następny artykuł