Aktualności

Sportowe zawody Pierszoklasistów

0
Zawody Pierwszoklasisttów

W środę 11 października w naszej hali sportowej odbyły się pierwsze zawody dla naszych najmłodszych uczniów. Nasi milusińscy walczyli o „Pluszowego Misia” w różnych zabawach ruchowych czyli w popularnych wyścigach rzędów. W każdej konkurencji brało udział 10 uczniów (5 dziewczynek i 5 chłopców). Całe zawody sędziowała pani dyrektor Monika Kowalska wraz z nauczycielami WF. Nasi pierwszoklasiści byli bardzo zaangażowani i zaciekle walczyli o zwycięstwo w każdym wyścigu. Niemal wszyscy uczniowie z poszczególnych klas pierwszych brali udział w konkurencjach. Po podsumowaniu punktów za wszystkie wyścigi okazało się, że pierwsze miejsce i nagrodę w postaci ogromnego pluszowego misia wywalczyła…klasa I C. Wszystkie uczestniczące w zawodach dzieci zostały nagrodzone słodyczami podczas piątkowego apelu z okazji Dnia Nauczyciela i wtedy również klasa I C otrzymała główną nagrodę – pluszowego misia, który przez cały rok będzie ozdobą i maskotką klasy. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczała pani dyrektor Monika Kowalska wraz z przedstawicielem Rady Rodziców. Fotorelacja

Agnieszka Pilarska, Leszek Biedziak

Serdeczne życzenia

Poprzedni artykuł

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Następny artykuł