Aktualności

Spotkanie z Terapeutą Uzależnień

0
Spotkanie z p. Amendą 1

Spotkanie z p. Amendą 130.09.2015r. w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie młodzieży kl. I – II z terapeutą uzależnień, przedstawicielem Stowarzyszenia “Arka Noego” Panem Arturem Amendą. Celem zorganizowanego spotkania było uświadomienie  młodzieży

problemów wynikających z eksperymentowania z szeroko pojętymi używkami. Prowadzący bardzo stanowczo zachęcał młodzież do mówienia ,,nie” dealerom i kolegom promującym narkotyki, dopalacze, alkohol czy papierosy. Brutalna prawda o uzależnieniu,a także bardzo wiarygodny sposób prowadzenia spotkania, odwołujący się do osobistych, traumatycznych przeżyć , wywoływały u młodzieży niejednokrotnie łzy wzruszenia. Mamy nadzieję że spotkanie pobudzi młodzieży do refleksji oraz zastanowienia się nad sobą i swoją przyszłością w kontekście uzależnień.
Spotkanie z Panem Arturem Amendą odbyło się z inicjatywy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach. Dziękujemy!

Maria Kęsy

Spotkanie z p. Amendą 2 Spotkanie z p. Amendą 3 Spotkanie z p. Amendą 4 Spotkanie z p. Amendą 5

Jedyna Taka Noc

Poprzedni artykuł

Znamy Języki!

Następny artykuł