Aktualności

Spotkanie z Trenerem Reprezentacji Polski U-16

0
Spotkanie z trenerem

Spotkanie z trenerem21 grudnia 2017 (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 3 we Wronkach uczniowie klas sportowych mieli możliwość spotkania się z Trenerem Reprezentacji Polski U 16 Przemysławem Małeckim.

Trener opowiedział jak funkcjonuje reprezentacja Polski oraz jak wyglądają zgrupowania. Ciekawym elementem spotkania była opowieść Trenera o drodze, którą musiał pokonać, aby zostać Selekcjonerem Reprezentacji. Nasi uczniowie na koniec spotkania mieli możliwość zadawania pytań, których nie brakowało.
Spotkanie z Trenerem Przemysławem Małeckim, miało pokazać naszym uczniom jak można spełniać swoje marzenia, gdy kariera piłkarza się nie powiedzie. Trener podkreślał, że zawsze Szkoła i nauka była ważnym punktem każdego dnia obok piłki i treningów. Dzięki temu jak mówił Trener dzisiaj robi to co kocha i spełnia swoje kolejne marzenia zawodowe.

Więcej zdjęć

Fabian Myszkowski

 

Sukces Szkolnych Ratowników Przedmedycznych!

Poprzedni artykuł

Zapraszamy na wywiadówki!

Następny artykuł