Aktualności

Startujemy w nowy rok szkolny!

0
Inauguracja r. szk. 2016/2017

Inauguracja r. szk. 2016/2017Dziś, 1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2016/2017. Po wakacjach wielu uczniów powróciło do nauki, inni zaś pierwszy raz przekroczyli próg naszego gimnazjum. Pani Dyrektor Jolanta Michalak bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi.

Minutą ciszy uczciliśmy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, oddając w ten sposób hołd poległym Polakom. Po części oficjalnej zakończonej przyrzeczeniem pierwszoklasistów rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez gimnazjalistów z klas II a i II d (pod kier. p. Patrycji Wituskiej i p. Anny Borowiak). Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. 

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce, rodzicom zadowolenia ze swoich pociech, a nauczycielom wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej. 

fot. Monika Kowalska, Karolina Pospieszna-Firlet

Więcej zdjęć…

Inauguracja r. szk. 2016/2017 Inauguracja r. szk. 2016/2017 Inauguracja r. szk. 2016/2017 Inauguracja r. szk. 2016/2017  

Uwaga Gimnazjaliści!

Poprzedni artykuł

UWAGA ZEBRANIA RODZICÓW!

Następny artykuł