Aktualności

Straż Pożarna w naszej szkole

0
W trosce o bezpieczeństwo, 27 września o godzinie 11:00, przeprowadzony został próbny alarm przeciwpożarowy, połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz pracowników z budynku szkoły.
Głównym celem alarmu było uświadomienie wszystkim, jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia. Cała akcja przebiegła spokojnie, bez paniki i zgodnie z zasadami postępowania w czasie niebezpieczeństwa. Po usłyszeniu syreny alarmowej, uczniowie, nauczyciele i pracownicy sprawnie opuścili budynek szkoły zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i znajomości drogi ewakuacyjnej. Po wszystkim mogliśmy porozmawiać z przemiłymi funkcjonariuszami OSP Wronki. Dziękujemy za cenną lekcję! FOTORELACJA

Wizyta w Alpakoraju

Poprzedni artykuł

Czy warto słuchać dobrych rad?

Następny artykuł