Aktualności

Mistrzostwa Szkoły w Sudoku

0

Sudoku jest obecnie jedną z najpopularniejszych łamigłówek na świecie. Od 2006 roku rozgrywane są w tej konkurencji otwarte mistrzostwa Polski oraz mistrzostwa świata. Również od 2006 roku odbywają się też w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Sudoku.Tym razem do zawodów przystąpiło 29 uczniów z szesnastu różnych klas naszej szkoły. Uczestnicy mistrzostw zmierzyli się z diagramem o umiarkowanym stopniu trudności.

Najlepsza okazała się uczennica z klasy 3c Oliwia Kurasz, która poradziła sobie z konkursowym zadaniem w ciągu zaledwie dziewięciu minut i dziesięciu sekund i tym samym uzyskała tytuł „Mistrza Sudoku”. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 1c Sara Bartkowiak a trzecie Karolina Sarbak z klasy 2b. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do wspaniałej zabawy z sudoku.

Rafał Nawrocki

Jesteśmy Szkołą Wartą Wyboru!

Poprzedni artykuł

Mistrzostwa Szkoły w układaniu kostki Rubika

Następny artykuł