Aktualności

Sukcesy Naszych Gimnazjalistów

0
gra miejska

gra miejska8 maja 2015 r., z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa odbyła się się Terenowa Gra edukacyjna „Historia, która uczy – II wojna światowa”. Gra została organizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej, Wroniecki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Wronki, IPN Oddział w Poznaniu

i 5. Wroniecką Drużynę Harcerską „Czerwone Berety”. W historycznej grze miejskiej udział wzięło 13 zespołów trzyosobowych z wronieckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Miło nam poinformować, iż w kategorii szkół gimnazjalnych nasze drużyny spisały się na medal. Drużyna “Herbertus” (Jakub Lum, Wojciech Nowak, Tytus Lemiesz; opiekun – Katarzyna Szablewska) zajęła I miejsce a drużyna “Wilczki” (Katarzyna Mikołajczak, Angelika Wilińska, Krzysztof Wiśniewski; opiekun – Emilia Jędrzejczak) – III miejsce. Gratulujemy.

Więcej informacji i zdjęć: na portalach:  www.wronki.pl oraz www.wronieckibazar.pl

 

Zawody Lekkoatletyczne

Poprzedni artykuł

Pokaż Język – IV Edycja

Następny artykuł