Aktualności

Survival w Palmiarni

0
W Palmiarni

W ostatnim dniu kwietnia klasa 1a wraz z klasą 2c wybrali się na kurs survivalowy do Poznańskiej Palmiarni. Dzieci poznały podstawy przetrwania w dżungli a także na pustyni. Stworzyli swój obóz i wyruszyli na poszukiwania owoców, ryb i mrowisk. Zdobyli sprawność szamana, tropiciela, mistrza obozowego oraz wilczy nos. Sprawności te zdobywali poprzez wypełnianie zadań takich jak próbowanie nasion kakaowca, który niekoniecznie smakował dzieciom, rozpoznawanie zapachów wanilii, ananasa czy brzoskwini, tropienie zwierząt rozpoznając je po odgłosach oraz dbałość o nasz survivalowy obóz. Chwilowe zmęczenie minęło po regeneracji w promieniach słońca i posiłku na ławeczce przy Palmiarni. Zdjęcia na FB

Natalia Kaszkowiak-Colombo, Anna Ratajczak

“Powiedz mi, co Ci w duszy gra…”

Poprzedni artykuł

Majowe Święta

Następny artykuł