Aktualności

Świat piękny i bardzo różny…

0
Pożegnanie Absolwentów

… czeka na naszych Ósmoklasistów, którzy wczoraj na uroczystym apelu zostali Absolwentami Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta. Zgodnie z tradycją szkoły, Pani Dyrektor Dorota Babik pożegnała uczniów, pogratulowała również tym,  którzy za najwyższe w szkole średnie otrzymali Stypendium Burmistrza. Został zaprzysiężony nowy Poczet Sztandarowy. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce otrzymali tytuł Primus Inter Pares, wpisali się do Złotej Księgi Absolwentów, wyróżnieni zostali nagrodą Złote Jabłko. Serdeczne gratulacje i podziękowania skierowane zostały też do Rodziców, którzy wspierali wychowawców w pracy na rzecz klasy.  Uroczystość przeplatały recytacje i piosenki w wykonaniu odchodzących Ósmoklasistow.

Klimat tego szczególnego apelu najlepiej oddaje obszerna FOTORELACJA z pożegnania absolwentów – dziękujemy za nią p. Rafałowi Sierchule. Pozostałe fotki wkrótce…

Kamera: Alicja i Natalia z 7c

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły, także Ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści!

Poprzedni artykuł

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Następny artykuł