Aktualności

Dziś niebo się otwiera

0
Jasełka 2018

Jasełka 2018W klimacie świąt Bożego Narodzenia i blasku choinkowych świec, rozpoczął się piątek 21 grudnia 2018 r. –  ostatni przed feriami dzień. Już od rana dało się odczuć magiczną, świąteczną atmosferę, nie brakło uśmiechów, uścisków, a nawet wzruszeń. Odbyły się więc klasowe wigilie, podczas których podzieliliśmy się opłatkiem,

złożyliśmy serdeczne, świąteczne życzenia, rozdaliśmy upominki i zaśpiewaliśmy kolędy. Punktem kulminacyjnym tych uroczystości były szkolne jasełka pt. “Dziś niebo się otwiera” w wykonaniu wielu uczniów naszej szkoły, ze wszystkich niemal klas. Muzyką, tańcem i recytacją wprowadziły nas w pogodny, świąteczny nastrój. Scenki przeplatane były kolędami i pastorałkami, które pięknie zostały wyśpiewane przez uczniów a gra aktorów  była  pełna dowcipu, szczerości, prostoty i ciepła. Nie sposób wymienić wszystkich aktorów, tancerzy, pieśniarzy i reżyserów spektaklu, więc po prostu… trzeba obejrzeć fotoreportaż

w im. organizatorów – Bogna Kmita,

zdj. Karolina Pospieszna-Firlet, Paweł Bocian, film – Jakub Zielonka 

Wspólnie uczcijmy setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Poprzedni artykuł

Nie zapominamy!

Następny artykuł