Aktualności

Święto Drzewa dla najmłodszych

0
Święto Drzewa

W ramach obchodów Święta Drzewa uczennice z klasy 8 A: Aleksandra Głucha, Roksana Lech, Julia Rusinek, Magdalena Tomaszewska, Zofia Zielińska, Izabela Kaźmierczak, Zuzanna Lubik, Amelia Michalak oraz Weronika Woźniak, wyruszyły razem z klasą 1A i „0” do parku,

gdzie w małych podgrupach dzieci rozwiązywały (poprzez słuch, węch, dotyk) różne ciekawe zagadki o drzewach. Dzieci również wzięły udział w zabawie pt. “Drwal”, która bardzo się wszystkim podobała 😉 Dziewczyny poprzez liczne gry i zabawy edukacyjne pokazały maluchom role i znaczenie lasu zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. Dziewczętom z VIII klasy bardzo dziękuję za zaangażowanie i znakomitą organizację dzisiejszego  “Dnia Drzewa”. Fotoreportaż – TUTAJ

Julia Spychała

 

 

Dziękujemy Strażakom!

Poprzedni artykuł

Integracyjne zajęcia w kinie

Następny artykuł