Aktualności

Witaj Maj, Trzeci Maj…

0
Święto Konstytucji 3 Maja 2017

Święto Konstytucji 3 Maja 201728 kwietnia 2017 odbył się apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Uczniowie i nauczyciele przygotowali słowno-muzyczny spektakl upamiętniający święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ uczniów, pełen muzyki, tańca i recytacji wprowadził nas w świąteczną atmosferę 3 Maja i dostarczył wielu wzruszeń.

Przygotowanie apelu było dużym wyzwaniem, a podjęli je przedstawiciele klas:  Ic, Ib, Ie, IId, IIe, IIIa i IIIe pod kierunkiem p. Arleny Stachowiak, p. Mirosławy Kłos i p. Lidii Kremer. Wszystkim im serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pracę. 

Na apelu wręczony został także dyplom – uczennicy Angelice Lukas (i jej opiekunce p. Iwonie Krzyżanek), która za swoją pracę plastyczną zdobyła kolejne wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Herbertowskim. 

FOTOREPORTAŻ

 

Dzień Subkultur ‘2017

Poprzedni artykuł

Prezentacje Projektów Edukacyjnych

Następny artykuł