Aktualności

Świętujemy Dzień Konstytucji 3 Maja

0
Święto Konstytucji 3 Maja 2

Święto Konstytucji 3 Maja 230 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja przygotowany przez uczniów klas: IIIC, IIID, Ic. Wydarzenie z 1791 r. zostało przybliżone społeczności szkolnej w formie prozy, wierszy, piosenek i tańca. W atrakcyjny sposób uczennice i uczniowie wcielili się w przypisane im role, 

pokonali tremę i przedstawili wszystkim zebranym żywą lekcję historii. Godnie zaprezentowali zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Przygotowania koordynowały Panie: Małgorzata Pacholczyk-Busen, Mirosława Kłos i Agnieszka Pilarskie a wystąpili: Jagoda Krygier, Hubert Cypel, Gosia Reiter, Asia Szablewska, Patrycja Błaszkowska, Paulina Mazańska, Paulina Mackiewicz, Sandra Wawrzynik, Julia Zastróżna, Kacper Kamiński, Laura Jasińska, Gracjan Machaj, Kamil Ratajczak, Agnieszka Serwata, Wiktoria Hojan oraz Krzysztof Wiśniewski.

P.S. Po apelu zostały wręczone nagrody.W szkolnym konkursie ortograficznym:

  • I miejsce – Sylwia Krause – III e
  • II miejsce – Marysia Kujawa – II b i Daria Woźna – I d
  • III miejsce – Igor Mrowiński i Mikołaj Pruc – II a

W konkursie “W hołdzie Janowi Pawłowi II”:

  • I miejsce – Sylwia Krause III e
  • II miejsce – Sandra Wawrzyniak III c
  • Martyna Dudek – II c
Święto Konstytucji 3 Maja 1 Święto Konstytucji 3 Maja 2 Święto Konstytucji 3 Maja 3 Święto Konstytucji 3 Maja 4
Święto Konstytucji 3 Maja 5 Święto Konstytucji 3 Maja 6 Święto Konstytucji 3 Maja 8 Święto Konstytucji 3 Maja 8
Święto Konstytucji 3 Maja 9 Święto Konstytucji 3 Maja 10 Święto Konstytucji 3 Maja 11 Święto Konstytucji 3 Maja 12

Więcej zdjęć… oraz FILM

Trwają Egzaminy Gimnazjalne

Poprzedni artykuł

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Następny artykuł