Aktualności

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

0
#szkolapamieta

W ramach akcji “Szkoła Pamięta” odwiedził naszą szkołę lokalny patriota i społecznik – Mkołaj Koza.  Mikołaj jest absolwentem Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta, obecnie maturzystą III LO w Poznaiu. Na spotkaniu z uczniami klas siódmych i ósmych opowiadał swoim młodszym kolegom o żołnierzach wyklętych, ponieważ wielu z tych bohaterów

było więzionych i zostało straconych w tutejszym zakładzie karnym. Mówił też o wybitnych postaciach z historii Wronek i swoich inicjatywach na rzecz społeczności lokalnej. Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę, życzymy s ukcesów na maturze i na dalszych etapach nauki. Kilka zdjęć…

Stacja grawitacja

Poprzedni artykuł

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta i Gminy Wronki

Następny artykuł