Aktualności

Szkolny konkurs „Piórem i pazurem”

0
Piórem i pazurem

W ubiegłą środę, reprezentanci klas 1-3 zmagali się w Szkolnym Konkursie Kaligraficznym. W ogromnym skupieniu uczniowie starali się przepisać tekst pamiętając o wszystkich zasadach pięknego pisania. Podczas oceny uwzględniono kształt i właściwe łączenie liter, prawidłowy zapis w liniaturze, ogólne wrażenie estetyczne, prawidłowe rozmieszczenie tekstu. Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco (zdjęcia):

  • klasy pierwsze: Nikola Prętka, Adam Przybylski, Beata Brzozowska
  • klasy drugie: Amelia Colombo, Hanna Hossa, Gabriela Pujanek
  • Klasy trzecie: Magdalena Biniak, Nina Jasińska, Lena Wojciechowska

Małgorzata Merecka, Marta Kotasińska

Przygoda z Photonem

Poprzedni artykuł

Dyskoteka absolwentów

Następny artykuł