Aktualności

Szkolny Konkurs „Piórem i pazurem”

0
Konkurs Kaligrafii

Mając na uwadze troskę o rozpowszechnienie wśród dzieci dbałości o staranne, kształtne i estetyczne pismo został zorganizowany Szkolny Konkurs Kaligraficzny pod hasłem „Piórem i pazurem” dla uczniów klas I –III. Zadaniem uczniów było staranne i bezbłędne przepisanie wskazanego tekstu dostosowanego do wieku uczestników.
Podczas oceny uwzględniono kształt i właściwe łączenie liter, prawidłowy zapis w liniaturze, ogólne wrażenie estetyczne oraz prawidłowe rozmieszczenie tekstu. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • W kategorii klas I: 1 miejsce – Kornelia Waroś, kl. 1b, 2 miejsce – Gabriela Rój, kl. 1b, 3 miejsce – Julia Frankowska, kl. 1c
  • W kategorii klas II: 1 miejsce – Lena Wojciechowska, kl. 2a, 2 miejsce – Konstancja Jóźwiak, kl. 2a,
  • W kategorii klas III: 1 miejsce – Lena Morawiec oraz Dawid Dorna, kl. 3a

Gratulujemy!
Fotorelacja

Małgorzata Merecka, Marta Kotasińska

Tydzień z Afryką

Poprzedni artykuł

Szkoła muzyczna zaprasza

Następny artykuł