Aktualności

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS – online

0

Obecna pandemia COVID 19 sprawiła, że media zarzucają nas ogromem informacji dotyczących koronawirusa. Pamiętajmy jednak, że wirus HIV nie zniknął i zbiera również duże żniwo śmiertelności na całym świecie. Wiedza na temat zachowań ryzykownych dotyczacych AIDS sprawi, że liczba zakażeń będzie malała z roku na rok. Tradycją naszej szkoły jest systematyczna edukacja w zakresie tej problematyki. W miesiącu grudniu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS – online. Cieszy fakt, że uczniowie naszej placówki chętnie uczestniczą w tych zmaganiach konkursowych a ich wiedza satysfakcjonuje nauczycieli. W tym roku laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce Martyna Ratajczak – 7c,
  • II miejsce Wiktoria Kalinowska – 7d,
  • III miejsce Olga Spychała – 8s i Jędrzej Machaj – 8a.

Gratulujemy!

Konkurs recytatorski

Poprzedni artykuł

Karaoke w SP3 – na Święta

Następny artykuł