Aktualności

Szkolny Turniej Siatkarskich Singli

0
Szkolny Turniej

W piątek 3 marca odbył się w naszej szkolny turniej minisiatkówki dla dziewcząt z klas IV w singlach. W zawodach uczestniczyło 10 dziewcząt: Wiktoria Mucha, Pola Gierak, Paulina Molińska, Gabriela Mleczak, Maja Baranowska, Gabriela Mleczak, Maja Baranowska, Maria Tomczak, Inga Woelk, Zuzanna Napierała, Maja Bukowska i Gabriela Dondaj. Po rozegraniu turnieju systemem „każdy z każdym” okazało się, że wszystkie mecze wygrała i zajęła I miejsce Paulina Molińska. Drugie miejsce z 7 zwycięstwami i większą ilością małych punktów zajęła Maja Bukowska. Trzecie miejsce również z 7 zwycięstwami wywalczyła Pola Gierak. Najlepsze zawodniczki zostały uhonorowane medalami, a wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Fotorelacja

Leszek Biedziak

Dzień Kobiet

Następny artykuł