Szlachetna Paczka od Gimnazjalistów

szlachetna paczka

szlachetna paczkaW  grudniu 2015 roku klasa 2E zorganizowała ogólnoszkolną akcję “Szlachetna Paczka”. Wszystkie klasy zachęcono do przygotowania paczki a akcję rozpropagowano poprzez plakaty rozwieszone w szkole i artykuł na Facebook’u naszego gimnazjum.

Przygotowano dużą ilość paczek pięknie ozdobionych, w których głównie znajdowały się żywność, środki czystości oraz środki higieniczne. Pamiętano również o małych dzieciach – zebrano kilka worków, ślicznych maskotek. Akcja przebiegała pod hasłem: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” i „Wyjdź ze swojego świata by zauważyć innych!”. Szlachetna Paczka była wspaniałym gestem pomocy rodzinom potrzebującym z okolic Wronek.  Bardzo dziękujemy za wszystkie dary serca w imieniu obdarowanych.

Sandra Pioch II E

szlachetna paczka 1 szlachetna paczka 2 szlachetna paczka 3