Aktualności

Turniej Mini Siatkówki

0
Turniej Mini Siatkówki

Turniej Mini Siatkówki

Uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek o Puchar Prezydenta Miasta Piła. Turniej odbył się 09.12.2017 w Hali widowiskowo- sportowej w Pile. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca.

W turnieju brało udział 60 dziewczyn. Nasze uczennice reprezentowały Szkołę w dwóch ,,trójkach”. Swoje umiejętności mogły skonfrontować ze swoimi rówieśniczkami z Poznania, Szczecinka, Piły, Trzcianki i Rokietnicy. Nasze dziewczyny ostatecznie zajęły VII i XVII miejsce w Turnieju.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach:
Karolina Radziszewska, Weronika Śmigalska, Oliwia Garczyńska, Aleksandra Wroczyńska, Jessica Budziszewska, Aleksandra Frankowska, Marianna Piechowiak.

Trener Fabian Myszkowski

Turniej Mini Siatkówki Turniej Mini Siatkówki Turniej Mini Siatkówki Turniej Mini Siatkówki

 

Wspieramy “Szlachetną Paczkę”

Poprzedni artykuł

Nagroda dla Sary

Następny artykuł