Aktualności

Turniej minisiatkówki dziewcząt

0
Turniej minisiatkówki

W środę 16 marca w naszej szkole odbył się turniej siatkarskich czwórek dla dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. W zawodach wzięły udział dwa zespoły z „jedynki”, reprezentacje „dwójki” i Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi oraz dwa zespoły z naszej szkoły – kl. V S oraz kl. VII S. Po kilkugodzinnych zmaganiach i zaciętej walce (zwłaszcza o miejsca medalowe) pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja kl. VII S z naszej szkoły, grająca w składzie: Tosia Świderska, Martyna Kurowska, Eliza Dondaj, Nadia Stromczyńska, Nadia Chojan, Lena Bednarska i Lena Ogrodowczyk. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna ze SP nr 1, natomiast trzecie miejsce nasze młodsze siatkarki z piątej klasy trenowane przez p. Lidię Kremer: Maja Czura, Alicja Frankowska, Wiktoria Kopka, Olga Czechowska,  Barbara Kalitka i Jagoda Nowak. Na zakończenie turnieju przybyła nasza pani dyrektor Dorota Babik, która podziękowała wszystkim dziewczynkom za poświęcenie i udział w zawodach oraz nagrodziła wszystkie zespoły pucharami i dyplomami. Dodatkowo wszystkie siatkarki z trzech pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe medale. Specjalne wyróżnienie i statuetkę MVP (najbardziej wartościowej zawodniczki) otrzymała Martyna Kurowska.

W trakcie turnieju wszystkie uczestniczki mogły się uraczyć pysznymi pączkami, które ufundowała Rada Rodziców. Zawody sędziowały starsze dziewczęta z klasy siatkarskiej: Paulina, Dagmara, Julka, Natasza, Gabrysia i Judyta.
Turniej zorganizował i opiekował się zwycięskim zespołem p. Leszek Biedziak. Kilka zdjęć

Paulina Bartkowiak i Gabriela Czechowska

Шановнi учні!

Poprzedni artykuł

Wicemistrzowie rejonu

Następny artykuł