Aktualności

Turniej minisiatkówki w Szamotułach

0
Turniej minisiatkówki

Turniej minisiatkówki

W niedzielę 9 grudnia w nowej hali sportowej Szamotulanka w Szamotułach odbył się duży turniej minisiatkówki dla dziewcząt i chłopców. W zawodach dla dziewcząt urodzonych w 2008

 i młodszych wystąpiły nasze uczennice: Gabrysia Irzykowicz i Julka Śrama z kl. V S (I zespół) oraz Martyna Kurowska i Tosia Świderska z kl. IV S (II zespół).
W całym turnieju wystąpiło 36 zespołów dwuosobowych z całej Wielkopolski. W pierwszej fazie zawodów rozgrywano mecze eliminacyjne w grupach “każdy z każdym” i nasze zespoły zajęły IV miejsce (Gabrysia i Julka) i VI miejsce (Martyna i Tosia). Po przerwie obiadowej już w nowych grupach Gabrysia i Julka wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły ostatecznie 19 miejsce, a Martyna i Tosia także po wygraniu wszystkich spotkań zajęły 31 miejsce.
Nasze dziewczynki startujące po raz pierwszy w tak dużych zawodach były bardzo zestresowane, nie zawsze wszystko im wychodziło, ale i tak pokazały się z dobrej strony i wierzymy, że z każdym nastepnym turniejem będzie coraz lepiej.

Leszek Biedziak

Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki
Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki    

 

Wasza pomoc ma cudowną siłę

Poprzedni artykuł

Serdeczne podziękowania!

Następny artykuł