Aktualności

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/14

0
rozpoczecie-roku-szkolnego

2 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Na początku powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa I a z p. Rafałem Nawrockim, klasa I b z p. Katarzyną Giersberg-Oleksiak, klasa I c z p. Moniką Kowalską, klasa Id z p. Bogusławą Kmitą, klasa  I e z p. Arleną Stachowiak oraz klasa I f z p. Katarzyną Szablewską.

Pani dyrektor Jolanta Michalak przywitała wszystkich uczniów, przedstawiła także nowych nauczycieli a uczniowie klas pierwszych złożyli przyrzeczenie.
Uczennice i uczniowie z klasy II e przygotowali część artystyczną pt. „Żeglujmy z Herbertem”. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Galeria zdjęć

Uczestniczymy w Wojewódzkich Obchodach Rocznicy Napaści na Polskę – 1 września

Poprzedni artykuł

Integracja Klas Pierwszych

Następny artykuł