Aktualności

W trosce o przyrodę – dbajmy o wodę

0
W trosce o przyrodę

Z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Wody rozstrzygnięto konkurs plastyczny “W trosce o przyrodę, oszczędzaj wodę”. Jego celem było kształtowanie postaw ekologicznych podnoszenie świadomości ekologicznej, kształtowanie wiedzy o zasobach wody, nagłośnienie problemu zanieczyszczenia wód w Polsce oraz zmniejszania zasobności wody pitnej.
Na konkurs wpłynęło wiele prac. Cieszy nas bardzo Wasze zaangażowanie, kreatywność i oryginalne ujęcie tematu. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Laureaci otrzymają dyplomy oraz upominki.

  • Pierwsze miejsce: Oliwier Hibner 2A, Alan Jeżyk  1A
  • Drugie miejsce: Pola Gierak 3A, Marta Mucha 2A, Julia Muszyńska 1C, Lena Marciniak 2A
  • Trzecie miejsce: Lena Cyran 1C, Maja Bukowska 3A, Martyna Szymaniak 1C, Aniela Krzysztofik  2A

Wyniki konkursu i nagrodzone prace

Sabina Jasińska

p.s. A klasa 2a śpiewa piosenkę o wodzie…

Dzień Bez Plecaka

Następny artykuł