Aktualności

W trosce o przyrodę oszczędzaj wodę

0
Światowy Dzień Woda 2022

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku. Tegorocznym hasłem przewodnim jest „Zmiana klimatu”.
Kolejny raz uczniowie naszej szkoły włączyli się w światową akcję, która ma na celu podniesienie świadomości na temat roli wody i konieczności jej oszczędzania. Tego dnia odbył się finał konkursu plastycznego, zorganizowanego przez panią Sabinę Jasińską w klasach 1-3 oraz pokaz piosenki przygotowanej przez klasę 2a: „Świat bez wody”. Najstarsi uczniowie z klas 8a i 8c przeprowadzili krótkie spotkania, podczas których zachęcali swoje koleżanki i kolegów do oszczędnego korzystania z zasobów wodnych.

W holu szkoły powstała oryginalna wystawa infografik umieszczonych na koszulkach, stworzonych na lekcjach informatyki pod kierunkiem pani Bogusławy Kmity.

Zdjęcia z tego dnia

  • WODA daje pracę
  • WODA daje edukację
  • WODA daje zdrowie
  • WODA daje życie

Patrycja Wituska

Siatkówka Powiatowa

Poprzedni artykuł

Dumy naszej szkoły – Basia, Julia, Wiktoria

Następny artykuł