Aktualności

Wizyta Wiosennych Gości

0
promocja 1

promocja 1W poniedziałek 23 marca 2015 r. w bardzo wiosennych okolicznościach odwiedziły nas klasy szóste ze szkół podstawowych, które przyszły zapoznać się z ofertą  Gimnazjum im Zbigniewa Herberta oraz zwiedzić naszą szkołę. 

Po uśmiechniętym powitaniu przez Samorząd Uczniowski oraz panią dyrektor Jolantę Michalak, szóstoklasiści obejrzeli fotokast z życia  herbertowskiej społeczności a następnie przenieśli się w bajkowy świat wioski Smerfów. Cały pokaz zakończył się energetycznym spontanicznym tańcem, który porwał nie tylko uczniów ale również nauczycieli.  Roztańczeni uczniowie ruszyli na zwiedzanie naszego Gimnazjum.

  promocja 2 promocja 3 promocja 4 promocja 1
  promocja 6 promocja 5 promocja 7 promocja 8
  promocja 9 promocja 10 promocja 11 promocja 12
  promocja 14 promocja 13 promocja 15 promocja 16
  promocja 17  promocja 18 promocja 19 promocja 20
  promocja 21 promocja 22 promocja 23 promocja 24

Więcej zdjęć

 


Dzień Liczby π- Święto Matematyki w Naszej Szkole

Poprzedni artykuł

Wielki Sukces Asi i Kajtka

Następny artykuł