Aktualności

Wojtek Zdobył “Złotą Wronę”

0
Wrony 10

Wrony 10W piątek, 15 maja 2015 r. o godz. 10:00 w Kinoteatrze Gwiazda odbyła sie uroczystość wręczenia nagród XII edycji Konkursu Literackiego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu szamotulskiego o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę.

W tym roku tematem konkursu była legenda o powstaniu swojego miasta. Naszą szkołę reprezentował Wojciech Biniek z klasy II F, który za swoją pracę pod tytułem “O kupczyku i wronach” został wyróżniony Złotą Wroną. Nagrodę otrzymał z rąk jury konkursowego. Nauczycielem prowadzącym była pani Katarzyna Szablewska – wychowawczyni Wojtka. Społeczność uczniowska docenia wkład pracy, jaką Wojtek musiał włożyć w napisanie swojej legendy. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze oraz pozostałym laureatom i życzymy dalszych skucesów.

Olga Orzechowska, klasa II F

Więcej informacji na stronie WOKu oraz Wronieckiego Bazaru

Mistrzowie Powiatu Szamotulskiego

Poprzedni artykuł

Recytując “Niepewność”…

Następny artykuł