Aktualności

Wolontariusze w Domu Dziecka

0
Wizyta w Domu Dziecka

Wizyta w Domu Dziecka

„Każdy ma coś, co może dać innym”
25 października wolontariuszki z naszej szkoły odwiedziły Dom Dziecka w Szamotułach, spotkały się tam z dziećmi na warsztatach tanecznych. Dzieci pod okiem naszych uczennic z klasy III gimnazjum uczyły się posługiwania batonem, czyli pałeczką wykorzystywaną podczas tańca mażoretkowego .

Wspólne tańce i zabawy przyniosły wszystkim wiele radości, na zakończenie wychowankowie Domu Dziecka zaprezentowali swoje układy taneczne. Każda wizyta w Domu Dziecka sprawia, że stajemy się bardziej wrażliwi na los drugiego człowieka. Już w drodze powrotnej pojawiły się nowe pomysły co jeszcze możemy zrobić? Świadczy to o tym, że mamy wspaniałą młodzież, wrażliwą i chętną w wolnym czasie do niesienia pomocy oraz podejmowania nowych wyzwań.

Katarzyna Śrama

Wizyta u strażaków

Poprzedni artykuł

Piknik z historią

Następny artykuł