Aktualności

Weź udział w IV Wronieckim Dyktandzie!

0
Dyktando2018

Dyktando2018

W niedzielę 18 listopada odbędzie się IV Wronieckie Dyktando, organizowane przez Gminę Wronki i Wroniecki Ośrodek Kultury. Dyktando odbędzie się w dużej sali Wronieckiego Ośrodka Kultury (ul. Poznańska 59 we Wronkach), a poprowadzone zostanie przez znanego wronieckiego aktora Bartłomieja Firleta. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane do czwartku 15 listopada. 

W trakcie zapisów każdy uczestnik powinien wypełnić wszystkie rubryki, natomiast wyświetlone zostaną tylko informacje o imieniu i nazwisku oraz miejscowości, z której dana osoba pochodzi. Pozostałe dane będą dostępne wyłącznie dla organizatorów.  Uczestnicy z najwyższymi wynikami otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta do udziału w dyktandzie!!!

Aby zapisać się na dyktando – wypełnij formularz! 

Rozkład jazdy Komunikacji Wronieckiej

Poprzedni artykuł

Julka – po raz trzeci w kadrze Wielkopolski U-14

Następny artykuł