Aktualności

Wybraliśmy!!!

0
Wybory do SU

W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej na Polnej odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci w tym roku dopisali, było ich aż szesnaścioro. Wybory odbywały się w reżimie sanitarnym na lekcjach wychowawczych w obrębie  klas. Samorządowe szeregi zasilili następujący uczniowie: Kornelia Kin ( 7c), Kajetan Kasprzak (7a), Amelia Ławida (7c), Mateusz Burzyński (7b), Adam Runowski (4s), Brajan Gumny (7e), Piotr Stańko (7s)

Mamy nadzieję, że nowi członkowie szybko podejmą wyzwania, które zaowocują bogatym życiem kulturalnym szkoły. Wszystkim kandydatom dziękujemy za start w wyborach a nowym Samorządowcom życzymy powodzenia.

Patrycja Wituska

Wybory do SU wybory do SU
Wybory do SU

Uśmiechnij się!

Poprzedni artykuł

Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł