Aktualności

Wycieczka do Warszawy

0
Wycieczka do Warszawy
Klasy 8A i 8C wraz ze swoimi wychowawcami – p. Pawłem Bocianem, p. Patrycją Wituską oraz z pomocą p. Katarzyny Gaczyńskiej wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Uczennice i uczniowie zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli wykonać wiele eksperymentów wyjaśniających interesujące zagadnienia z fizyki, biologii czy akustyki. Na miejscu można było również zobaczyć przedstawienie, w którym aktorami były… roboty!
Franek i Bartek z klasy 8A stworzyli napis, który na moment uwiecznił Wronki w Warszawie.

Następnie na uczniów czekał spacer do wybranych miejsc na mapie warszawskiego Starego Miasta.W świetnej atmosferze minęła podróż w autokarze, która w takich warunkach pewnie mogłaby jeszcze chwilę potrwać… Fotorelacja
P.S. Inne klasy ósme także odwiedziły Warszawę. Zdjęcia i notatka – wkrótce

Szkoła muzyczna zaprasza

Poprzedni artykuł

Piknik z rodzinką

Następny artykuł