Aktualności

Wycieczka Do Wrocławia

0
Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka do WrocławiaW dniach 31 maja – 2 czerwca klasy 2b, 2c i 2d wyjechały do Wrocławia. W pierwszym dniu wycieczki zwiedziliśmy Wrocławskie Zoo, które jest największym tego typu w Polsce. Mieliśmy okazję obejrzeć piękne Afrykarium.

Po pysznym objedzie w “Tawernie” obejrzeliśmy Pamoramę Racławicką, a wieczorem odbyliśmy spacer po przepięknym rynku Wrocławskim. Drugiego dnia spacerowaliśmy po mieście wraz z panią przewodnik i poznaliśmyhistorię miasta oraz pilnujących go krasnali. Ciekawą atrakcją okazała się wizyta w Humanitarium, w którym uczniowie uczestniczyli w lekcji anatomii, wykonując preparowanie serca świni. Dech w piersiach zaparł nam widok z 49 piętra wieży Sky-Tower, najwyższego budynku we Wrocławiu. Ostatniego dnia wyjazdu mile spędziliśmy czaswe Wrocławskim Aquaparku, a następnie udaliśmy się w rejs po Odrze. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń i nowych chęci do pracy.

Kacper Coda II b

 

Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia
Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia Wycieczka do Wrocławia

Konkurs Fotograficzny (4)

Poprzedni artykuł

Konkurs Chemiczny

Następny artykuł