Aktualności

XXI Dzień Papieski – “Nie lękajcie się!”

0
Dzien Papieski

W tym roku, 10 października, po raz XXI obchodzimy Dzień Papieski. Św. Jan Paweł II, pozostał w naszych sercach, a Jego słowa wciąż nas zmieniają i pomagają mieć nadzieję na lepsze jutro. Z tej okazji na naszych szkolnych korytarzach, pojawiły się wyjątkowe myśli papieża Polaka, które uczniowie wybrali i jesiennie przyozdobili. Na każdego czekała też niespodzianka: coś dla ciała i coś dla ducha – cukierek z unikatowym cytatem od naszego świętego rodaka. “Nie lękajcie się!”. Niech hasło tegorocznego wspomnienia, będzie zachętą do odważnego życia, niech lęk nigdy nas nie zamyka na dobro i piękno! Fotki – na FB

Weronika Białasik

Sosnowym szlakiem

Poprzedni artykuł

Jesienią klasa 1c sadzi wiosenne kwiaty!

Następny artykuł