Aktualności

XXX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia

0
Kajetan

Kajetan Kasprzak z klasy 8A, 19 maja reprezentował naszą szkołę w XXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia. Kajetan pokonał wszystkich szkolnych rywali w teście przeprowadzonym online, następnie wywalczył I miejsce w etapie rejonowym tego konkursu, który odbył się w Szamotułach a w miniony piątek w Poznaniu zajął IV miejsce w etapie wojewódzkim. Kajetan posiada dużą wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia co wpłynęło na jego sukces zwłaszcza, że pytania były bardzo szczegółowe – jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. Zakres materiału w tym konkursie jest wyjątkowo obszerny, ponieważ zawiera treści z szeroko rozumianej dietetyki a także wszelkie nowinki prozdrowotne (Erytrytol – co to takiego? – Kajtek wiedział). Kajetan trafia zatem na listę uczniów, którzy przynieśli zaszczyt szkole. Gratulujemy.

Beata Pyzik

pck (3)

Na zajęciach z afrorytmiki

Poprzedni artykuł

Trwają Egzaminy 2022/23! Trzymamy Kciuki!

Następny artykuł