Aktualności

Z kroniki klas I i II

0
bajki 1024x576
bajki 1024x576

W piątek 6 listopada 2020 r., klasa 2A spędziła miło czas trenujac grę w kręgle. Dziękujemy Pani Natalii za pomoc w bezpiecznym przebiegu zajęć. 🙂 Fotoreportaż

5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z bajek. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przebrali się w tym dniu za swoich bajkowych ulubieńców. Były gry i zabawy oraz ciekawa pogadanka z Panią pedagog Maria Kęsy pt. “Czy Ty też możesz zostać superbohaterem?” Fotki 

Październik był miesiącem w którym klasa 1A i 2A rozmawiały na temat drzew i ich ważnych funkcji w naszym życiu. Rozpoznawaliśmy drzewa w terenie, robiliśmy piękne prace z darów jesieni oraz witraże, które rozświetlają naszą klasę kolorami Złotej Polskiej Jesieni. Obejrzyj fotoreportaż

#SzkołaDoHymnu 2020

Poprzedni artykuł

Drodzy Czytelnicy

Następny artykuł