Aktualności

Z wizytą w firmie Amica

0
wycieczka - Amica

Jak wygląda proces produkcji? Czym zajmują się ludzie pracujący w fabryce? Czym są sprzęty AGD i czy ich konstrukcja jest prosta a może jednak złożona?
Odpowiedzi na te pytania otrzymaliśmy od pracowników wronieckiego producenta przemysłu elektromaszynowego, który już od 1945 roku funkcjonuje na rynkach międzynarodowych. Przyjrzenie się z bliska najwyższemu magazynowi Wysokiego Składowania w Polsce i możliwość znalezienia się w niedostępnych do tej pory dla nas miejscach, był dużym i niezapomnianym przeżyciem.
Sortownia śmieci, ogromna waga, obszerne hale, kryjące wiele „skarbów” na długo pozostaną w naszej pamięci. Uczniowie klas 1B, 2C, 3B 5B serdecznie dziękują za możliwość zwiedzenia fabryki. Fotorelacja

Sabina Jasińska

Teatrzyk Cieni przedstawia…

Poprzedni artykuł

FUTSAL!!! 💪

Następny artykuł