Aktualności

To już jest koniec!

0
zakonczenie1

Właśnie zakończył się rok szkolny 2022/23. Odbyło się pożegnanie absolwentów oraz klas 1 – 6. Zostały wręczone nagrody a uczniowie odebrali świadectwa. Młodsi wrócą po wakacjach w mury naszej szkoły, natomiast najstarsi wyruszą do szkół ponadpodstawowych. Jak mówi Poeta „Wędrówką jedną życie jest człowieka”.
Szczególnym momentem tej uroczystości było pożegnanie Pani Dyrektor Doroty Babik, która po wielu latach nauczycielskiej pracy odeszła na emeryturę. Pożegnaliśmy też p. Hannę Klemenską, p. Łukasza Woźnego i p. Wojciecha Szałańskiego, którzy przeszli do pracy w innych szkołach.

Linki do filmów:

Zdjęcia i filmy – Julian Gniadek, Wojtek Matuszak z 4a, p.Paweł Bocian
Zdjęcia i filmy zobaczycie również na FB: naszym i wronieckich mediów

Wywiad z Panią Dyrektor

Poprzedni artykuł

W SP3 trwają półkolonie

Następny artykuł