Aktualności

Koniec roku szkolnego 2019/20

0
Zakończenie roku 2019/2020

Bez uroczystego apelu, uścisków i podawania sobie dłoni, w obecności p. Dyrektor szkoły i wychowawców klas odbyło się nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Najpierw zaprzysiężony został nowy Poczet sztandarowy, potem zaś uczniowie podzieleni na grupy, by zachować bezpieczne odległości, w maseczkach

i rękawiczkach ochronnych odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Tegoroczni absolwenci, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem, wpisali się również do Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by przyszły rok szkolny był o wiele lepszy, by nauka odbywała się już w normalnych warunkach, a koronawirus był jedynie mglistym wspomnieniem. Wspaniałych, bezpiecznych wakacji! Fotoreportaż z zakończenia roku  oraz osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3.

Cudownych wakacji!

Poprzedni artykuł

Ubezpieczenie Uczniów

Następny artykuł