Aktualności

Zamień swój dom w bezpieczną cybertwierdzę

0

Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komentdy Głównej Policji we współpracy z NASK (Naukową i Akademicką Siecią Komputerową) oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa. #zostanwdomu to czas aktywnego korzystania z Internetu. Wiążą się z tym możliwości zdalnych zakupów czy kontaktu z bliskimi i znajomymi, ale to także przestrzeń aktywności oszustów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Najważniejsza jest zasada ograniczonego zaufania.

Tylko ostrożność i dokładne weryfikowanie tego, co się w Internecie czy skrzynce poczty elektronicznej znajdzie, pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji. Więcej – na stronie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego

Uwaga UCZNIOWIE!

Poprzedni artykuł

Komunikat dla Uczniów i Rodziców

Następny artykuł