Zwycięzcy Konkursu Przyrodniczo-Sportowego

Zwycięzcy

8 czerwca uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w XVI Konkursie Przyrodniczo-Sportowym, który odbył się w Obornikach. Drużyna z klasy VII A w składzie: Zofia Gorzkowska, Agata Miężał, Anna Michalska, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski w eliminacjach finałowych pokonała osiem zespołów z rejonu Wielkopolski.

Organizatorem konkursu były Nadleśnictwa Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka” . Duża wiedza przyrodnicza związana z fauną i florą ekosystemów leśnych i ekologią oraz sprawność fizyczna umożliwiła naszemu zespołowi pokonanie rywali. Główną nagrodą w finale był czek o wartości 2000 zł oraz książki i dyplomy. Sukces ten uczniowie zawdzięczają swojej ciężkiej pracy, zapałowi i zainteresowaniom przyrodniczym.

Beata Pyzik

Tylko mnie poproś do tańca…

Termomodernizacja budynku szkoły