Aktualno艣ci

馃悹Kochamy by膰 EKO馃悷

0
eko

Dzi艣 klasy 1 鈥 5 mog艂y uczestniczy膰 w edukacyjno-ekologicznym wydarzeniu. Zaj臋cia pozwoli艂y zapozna膰 si臋 z pot臋偶n膮 dawk膮 wiedzy zwi膮zan膮 z tak wszystkim znanymi poj臋ciami EKO, OZE, r贸wnowaga, zdrowie, natura…., przedstawionymi w taki spos贸b, by zaanga偶owa膰 dzieci do 偶ywej i zdrowej jak ryby dyskusji.
Metoda by艂a prosta 鈥 pokaza膰 dzieciom nasz膮 ludzk膮 wsp贸艂zale偶no艣膰 w powstawaniu naturalnych cud贸w lub ich degradacji, podkre艣li膰 proste zasady panuj膮ce w przyrodzie, zbli偶y膰 do natury i rozkocha膰 w rybach.
Dzi臋kuj臋 panu Sebastianowi Sta艣kiewiczowi z Fundacji Ratuj Ryby za przeprowadzone zaj臋cia oraz dr Wojciechowi Bednarkowi, specjalisty GOZ, kt贸rego wyk艂ad potwierdzi艂, 偶e dzieci wiedz膮 wi臋cej ani偶eli nam si臋 zdaje. Dzi臋kuj臋 PARP za wsparcie projektu edukacyjnego. Fotorelacja – na FB

Marcin Wilk

Historia zbudowana z Lego

Poprzedni artyku艂

Czekolada dobra na WSZYSTKO

Nast臋pny artyku艂