66 Dni Wakacji

Zakonczenie roku klasy II 1

Zakonczenie roku klasy II 126 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum zakończyli rok szkolny 2014/15.Podczas uroczystości zaprzysiężony został poczet sztandarowy, w skład którego weszli: Weronika Cembrowicz (I c), Julia Szulczyk (I d) oraz Piotr Roszak (I a).

Ślubowanie złożyli również nowi członkowie Samorządu Uczniowskiego: Jagoda Krygier (I c), Joanna Szablewska (I d), Dominika Telak (II a) oraz Wojciech Biniek (II f).
Pani wicedyrektor Dorota Babik oraz wychowawcy klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w roku szkolnym 2014/2015 uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Nagrody książkowe przyznane zostały osobom, które w całym roku szkolnym nie opuściły ani jednej godziny lekcyjnej. 100%-ej frekwencji gratulujemy: Paulinie Kaszkowiak (I b), Nicoll Jankowskiej (I c), Hubertowi Hejnowiczowi (II f) oraz Klaudiuszowi Rosadzie (II f).
Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowała klasa I d wraz z wychowawcą p. Hanną Klemenską, przy wsparciu p. Haliny Zakrzewskiej oraz p. Katarzyny Giersberg- Oleksiak. Scenariusz części artystycznej opracowała p. Patrycja Wituska.
Po apelu wszyscy uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa. Wychowawcy życzyli dobrze wykorzystanych, bezpiecznych wakacji, przypominając, że 66 dni wolnego zwalnia od nauki, ale nie od myślenia.

Hanna Klemenska

zdj. Monika Kowalska

Zakonczenie roku klasy II 5 Zakonczenie roku klasy II 8 Zakonczenie roku klasy II 9 Zakonczenie roku klasy II 11

Czas Pożegnań i Wzruszeń