Aktualności

Ach ten karnawał…

0
Karnawał w SP3

Za nami okres karnawałowych imprez i zabaw. Uczniowie klas pierwszych i drugich wykorzystali  ten czas na wykonanie bogato zdobionych masek, które przydały się do upiększenie karnawałowych kreacji. Nasza szkoła na kilka chwil zamieniła się w bajkową krainę wypełnioną bohaterami bajek, legend i postaci realnych. Spidermann okuty pajęczyną tańczył z księżniczką Elzą, stróż prawa strzegł spokoju Królowej Śniegu.

Wszystko to działo się w doborowym towarzystwie kucharza, Batmana, Fiony, dyni i wielu innych znakomitości. Kolorowe balony wypełniły sale, wesoły krzyk zabrzmiał na korytarzach szkoły. Przez chwilę nauczycielki były wróżkami, a uczniowie magicznymi postaciami.

W końcu szkoła to nie tylko książki, zeszyty i nauka…

Wychowawcy klas edukacji wczesnoszkolnej

Walentynki od SU

Poprzedni artykuł

Czy pizza może być zdrowa?

Następny artykuł