Aktualności

Bądź bezpieczny nad wodą!!!

0
RCB BEZP WODA POPR 735x600

Zbliżające się wakacje na pewno skłonią wielu z nas do odpoczynku nad wodą, dlatego w ostatni czwartek roku szkolnego zorganizowaliśmy spotkanie absolwentów naszej szkoły z funkcjonariuszami Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu. Policjanci, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo nad wodą przypomnieli zasady właściwego

korzystania z kąpielisk wodnych oraz udzielili wielu pożytecznych wskazówek dotyczących zachowania się w wodzie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Wszystkim uczniom życzymy wielu radosnych chwil spędzonych nad wodą w czasie tegorocznych wakacji ale przede wszystkim rozwagi i gruntu pod nogami.

Organizator spotkania: Patrycja Wituska

Nasz pomysł na ochronę środowiska

Poprzedni artykuł

Niezapominajka

Następny artykuł