Aktualności

Nasz pomysł na ochronę środowiska

0
Nagrodzone dziewczęta z VII a

7 czerwca 2019 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” IV edycja – Nasz wpływ na zmiany klimatyczne. Tegoroczne zadanie konkursowe polegało na

sporządzeniu przez trzyosobowy zespół komiksu, bądź listu do sąsiada propagującego prawidłowe postępowanie na rzecz środowiska. Na konkurs zgłoszono 45 prac w kategorii szkół średnich oraz 90 w kategorii uczniów klas 6-8. Uczennice klasy 7A: Izabela Kaźmierczak, Zofia Zielińska oraz Weronika Woźniak zdobyły pierwsze wyróżnienie za swój list zdobywając tym samym atrakcyjne nagrody.

Fotorelacje z wydarzenia będzie można obejrzeć na stronie Urzędu Marszałkowskiego https://www.umww.pl/

Bądź bezpieczny nad wodą!!!

Następny artykuł