Aktualności

Profilaktyczny Przystanek w Szamotułach

0
PaT Szamotuły 2019

W dniach 4 – 5 październik młodzież klas ósmych naszej szkoły wraz z opiekunami: Marią Kęsy i Katarzyną Giersberg-Oleksiak uczestniczyła w I Profilaktycznym Przystanku PaT. PaT czyli Profialktyka a TY to idea krzewienia wśród młodzieży życia wolnego od uzależnień.

Młodzież skupiona w tym ruchu poprzez podejmowanie różnego rodzaju inicjatyw pokazuje, jak wielką wartością jest wolność od wszelkiego rodzaju używek , jak ciekawie można wypełnić czas wolny.

Do Szamotuł zjechało kilkaset młodych ludzi nie tylko z okolicznych szkół, ale też z innych rejonów Polski. Po przemarszu ulicami miasta i części oficjalnej uczniowie brali udział w różnorodnych warsztatach: wokalnych, bębniarskich, teatralnych, fotograficznych, dj’skich, fryzjerskich, plastycznych, hip-hopu i kilku innych. O godz. 20.00 rozpoczęły się koncerty, a następnie PaToteka do późnych godzin nocnych. W sobotę młodzież prezentowała efekty pracy warsztatowej.
Całej imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera wspólnej zabawy, zawiązało się wiele nowych znajomości. W sobotę ok. 14.00, z niezapomnianymi wrażeniami wróciliśmy do Wronek.
DZIĘKUJĘ uczniom klas VIII, których miałam pod opieką za wzorowe zachowanie i aktywny udział we wspólnej zabawie.  FOTOREPORTAŻ

Pedagog Maria Kęsy

Rusz się z Polną!

Poprzedni artykuł

Poniedziałkowy wysyp endorfin w naszej szkole :)

Następny artykuł